Logo Hitachi

YUTAKI S80

Profesionálne vysokoteplotné tepelné čerpadlá pre najnáročnejších

Až +80°C vysoká výstupná teplota vody pre vykurovaciu sústavu! Samozrejme aj keď je vonku -25°C.
To je HITACHI YUTAKI S80
Teraz s podporou až 3.400,- € z dotačného programu 'ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM 2'
Dotácie pre Vás sú možné, pretože: HITACHI YUTAKI S80 ako jediné vysokoteplotné tepelné čerpadlá spĺňajú podmienky dotačného programu a naša spoločnosť je oprávneným zhotoviteľom.
Zistiť viac

Tepelné čerpadlá Hitachi Yutaki S80 využívajú kombináciu dvoch chladív R410A a R134a a ich unikátnych vlastností.

Základom úspešného a efektívneho využitia potenciálu týchto dvoch chladív je inteligentný kaskádový okruh ktorý umožňuje aby tepelné čerpadlo mohlo pracovať čo najpresnejšie podľa aktuálnej potreby vykurovania.

V čom je tajomstvo jedinečnej inteligentnej kaskády Hitachi?

Ak je požiadavka na vykurovanie nižšia a postačuje nižšia teplota vykurovacej vody tak, že tepelné čerpadlo vykuruje efektívnejšie len s prvým stupňom kaskády, druhý stupeň sa deaktivuje a nepoužíva. Tento stav je bežný v prechodných obdobiach na začiatku a konci vykurovacej sezóny. Dochádza tak k úspore asi 20% nákladov oproti iným vysokoteplotným tepelným čerpadlám bez inteligentnej kaskády.

Naopak ak je požiadavka na teplotu vykurovacej vody vyššia a riadiaca elektronika tepelného čerpadla Yutaki S80 vyhodnotí, že bude efektívnejšia a úspornejšia ak zapojéí aj druhý okruh inteligentnej kaskády, tak ho aktivuje a prepne sa do plnohodnotného vysokoteplotného režimu až do teploty vykurovacej vody +80°C.

Tepelné čerpadlá HITACHI Yutaki S80 teda dokážu získať pre vás to najlepšie z nízkoteplotného aj vysokoteplotného vykurovania a to práve vtedy keď to potrebujete.

  • dosiahnete tak vyšší komfort
  • nižšie náklady na vykurovanie
  • vyššiu životnosť tepelného čerpadla

Je to unikátny koncept a dizajn od Hitachi.

Keďže tepelné čerpadlá HITACHI Yutaki S80 zohrievajú vodu pre vykurovanie až na +80°C, predstavujú takmer dokonalé riešenie pre výmenu kotlov na tuhé palivo.

Tepelné čerpadlá HITACHI Yutaki S80 sú tou najlepšou voľbou spomedzi všetkých vysokoteplotných tepelných čerpadiel.

Zistite prečo!

Prečo Hitachi?

Asi najsilnejším argumentom je ich najvyššia spoľahlivosť a životnosť až 20 rokov. Spoločnosť HITACHI však pod pojmom životnosť rozumie omnoho vic ako iní výrobcovia – teda takmer bezporuchovú prevádzku a minimáne náklady na servis!

Prečo HITACHI Yutaki S80?

Tepelné čerpadlá HITACHI sú najvyspelejšie vysokoteplotné tepelné čerpadlá na trhu vďaka technológii SMART kaskády sú aj najúčinnejšie.

Ako jediné vysokoteplotné tepelné čerpadlá spĺňajú kritériá dotačného programu Zelená Domácnostiam II od roku 2019 a je možné na ne získať dotáciu až vo výške 3400€!

Okrem toho počas celej doby životnosti 20 rokov, HITACHI zaručuje dostupnosť náhradných dielov.

Okrem kvality majú aj najvyššie SCOP a účinnosť a teda aj najnižšiu spotrebu elektrickej energie spomedzi preslávených japonských výrobcov tepelných čerpadiel.

Výnimočné HITACHI

Hitachi – tepelné čerpadlá tejto značky zastupujú akúsi samostatnú kategóriu ktorou je povestné práve Hitachi – Hitachi je synonymom profesionálnych produktov, všetko čo Hitachi robí robí profesionálne, náradie, stavebné stroje, technológie pre zdravotníctvo a mnoho iného.

HITACHI = značka ktorá zachraňuje životy

Mnohí z Vás možno ani netušia že pri náročných zákrokoch, kedy sú rozhodujúce milisekundy a tisíciny milimetrov, keď ide o život a zdravie, je práve technológia Hitachi dominantnou bez ktorej sa dnes moderné nemocnice nezaobídu.

Tepelné čerpadlá Hitachi nezostávajú svojej povesti nič dĺžne a môžme ich smelo nazvať profesionálnymi tepelnými čerpadlami. Hitachi je jednoducho o niečo bližšie k dokonalosti ako mnohí iní výrobcovia.

Hitachi ako prvý výrobca tepelných čerpadiel predstavil inteligentné tepelné čerpadlo so smart kaskádou ktoré v sebe kombinuje nízkoteplotné aj vysokoteplotné tepelné čerpadlo a inteligentne si volí prevádzkový režim tak aby bolo tepelné čerpadlo vždy najefektívnejšie a najvia sa šetrilo, navyše aj pri -25°C dokáže vyrobiť až +80°C vodu.

Prináša to bezkonkurenčne najlepšie z japonskej kvality

Dosahujú mimoriadne dlhú životnosť aj viac ako 20 rokov – spoločnosť HITACHI deklaruje minimálnu životnosť svojich tepelných čerpadiel až 20 rokov, pričom pod týmto rozumie aj životnosť svojich kompresorov a všetkých kľúčových komponentov vybavené základnými funkciami ako sú: vykurovanie, chladenia a ohrev teplej úžitkovej vody, vám zabezpečia ideálny komfort nezávisle od počasia, majú najširší pracovný rozsah od -25°C až do +35°C.

Sortiment tepelných čerpadiel Hitachi pokrýva všetky potreby rodinných aj bytových domov a iných aplikácií, preto sú ideálnym riešením vykurovania vo všetkých lokalitách Slovenska od Bratislavy po Oravskú Lesnú a od Skalice po Sninu. Tepelné čerpadlá Hitachi sú na najväčšom európskom trhu síce nie najpredávanejšími, ale rozhodne jednými z najspoľahlivejších.

Vedeli ste že na Slovensku najvýznamnejší dodávateľ plynu mal kvôli tepelným čerpadlám Hitachi spor v ktorom chcel okrem iného preukázať, že tepelné čerpadlá Hitachi nedosahujú deklarované parametre a najmä úspory v porovnaní s vykurovaním zemným plynom až 66%? Zástupcovia Hitachi tento spor vyhrali!

V záujme maximálneho využitia obnoviteľných zdrojov energie je možné tepelné čerpadlá kombinovať s obnoviteľnými zdrojmi energie ako sú: fotovoltické elektrárne a termické kolektory na ohrev vody.

Štandardná záruka na všetky tepelné čerpadlá Hitachi je 3 roky plná a rozšírená 5 rokov na kompresor s možnosťou rozšírenia až na 10 rokov po splnení podmienok výrobcu. Aj napriek minimálnej poruchovosti tepelných čerpadiel Hitachi sa niečo môže pokaziť, preto máme k dispozícii dostatok náhradných dielov a naši pravidelne odborne školení technici vám zabezpečia profesionálny servis.

Preto Hitachi!

Málokto má odvahu preukázať až 66% úsporu oproti vykurovaniu plynom, mnohí výrobcovia ju nedokážu dosiahnuť ani v porovnaní s elektrickou energiou.

Navyše profesionálne a inteligentné riešenia typické len pre Hitachi radia ich tepelné čerpadlá na popredné miesta a preto sme presvedčení, že vo veľa situáciách sú tou najlepšou voľbou.